Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki: ‘AK Parti’nin yeni zaferiyle tüm Türkiye kazanacak’

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki: “AK Parti’nin yeni zaferiyle tüm Türkiye kazanacaktır”

KAYSERİ – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin “AK Parti’nin yeni zaferiyle tüm Türkiye kazanacak” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Talas ilçesinde bir okulda 1326 numaralı sandıkta oy kullandı. Daha sonra gazetecilere açıklama yapan Özhaseki, bugünün değerli bir gün olduğunu belirterek, “Tüm milletimize ve tüm dünya insanlarına hayırlı olsun. kimseyi ikinci kez yormayın.biz hep böyle düşünüp uğraştık ama olmadı.bizim geleneğimizde güzel bir söz vardır. olanlarda hayır vardır.neyse olsun diyerek yeniden ikinci seçime hazırlandık. oldu, başımıza geldi”. Elimizden geldiğince doğruları ve bildiklerimizi anlatmaya çalıştık. ahlaki.”

“AK Parti’nin yeni zaferiyle tüm Türkiye kazanacaktır”

Özhaseki, “Bugün rehavete kapılmadan seçim sonuçlarını en iyi şekilde almak için çaba sarf ettik. İnşallah bu akşam sonuçlar çıkar. Sonuç olarak Cumhurbaşkanımız yeniden Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturacak. AK Parti zaferi, tüm Türkiye kazanacak. Kimse dışarıda kalmayacak. Kimse kendini suçlu hissetmeyecek. Ne kadar siyasi davranırlarsa davransınlar, ne kadar bize düşmanlık içinde hareket ederlerse etsinler, bu ülkenin coğrafyası galip gelecektir. Bizim için değerli olan budur. Sorunlarımız ne olursa olsun çözmek için uzun bir çaba göstereceğiz” dedi.

haberderinkuyu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu