Haber

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, İzmir seçmenine seslendi

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, “Ben sadece sizlerin oylarını aramıyorum. Bu anlamda çevrenizdekilerin de oylarını arıyorum. Sizlerden de bu konuda bir çalışma ve mücadele bekliyoruz.” söz konusu.

Bayraklı’daki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle Tepekule Kongre Sergi Merkezi’nde bir araya gelen Dağ, 12 yıllık milletvekili ve genel başkan yardımcısı olarak görev yaptığı süre boyunca şehrin birçok yerinde görev yaptığını söyledi.

İlçedeki 23 mahalleyi sık sık ziyaret ettiğini belirten Dağ, şöyle konuştu:

“İnsanların hayatlarına dokunmaya çalıştık. Bizden bir talepleri olursa çözüm bulmak için çaba harcadık. Siz bizi iyi tanıyorsunuz. Biz sizi iyi tanıyoruz. Sadece oyunuzu değil, aynı zamanda arıyorum. Çevrenizdekilerin de oyu. Sizlerin de bu konuda çalışmanızı, mücadele etmenizi bekliyoruz.” bekliyoruz.”

Dağ, bugüne kadar mesleki veya hemşehri dernekleriyle temas halinde olduklarını, büyükşehir belediye başkanı seçildikten sonra da aynı çalışmaları yapacaklarını anlattı.

Toplantıya gelirken aynı binadaki diş hekimleri korosunu davet üzerine ziyaret ettiğini belirten Dağ, “İdeolojik olarak bize karşı olduklarını söylediler. ‘Bizden ne istiyorsunuz?’ “Biz söylediğimizde ‘Şehri temizleyin’ dediler. Herhangi bir söz yok dedim. Bunu yine de yapacağız. Yani çok örnek verdiler: ‘Bu bu, bu bu, bu orada’. Bunların hepsini çok kısa sürede çözeceğiz.” şeklinde konuştu.

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı Bilal Kırkpınar, seçim çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

“Bu seçimi genel seçim atmosferine dönüştürmeye çalışıyorlar” diyen Kırkpınar, şöyle devam etti: “Bu seçimin bir hizmet seçimi olduğunu, yapılan çalışmaların hizmetlerin oynanacağı bir seçim olduğunu ısrarla vurgulamalıyız. Hedefimiz; İlk yılın sonunda bize oy vermeyenler, bize hiç oy vermeyecekler ve hiçbir zaman da oy vermeyeceklerdir.” “Düşünmeyen vatandaşlarımıza bile ‘İyi ki kazandılar. İyi ki geldiler, iyi ki hizmet geldi’ dedirtmek.” şeklinde konuştu.

Dağ, Türk Kızılayı Ege Bölge Kan Merkezini ziyaret etti

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, Türk Kızılayı Ege Bölge Kan Merkezini ziyaret ederek kan bağışında bulundu.

Dağ, Bornova’daki merkezde çalışanlar ve vatandaşlarla sohbet etti. Dağ, kan bağışında bulunurken tüm vatandaşları bağış yapmaya davet etti.

Dağ, Kovid-19 döneminde tedavi görürken kan aldırmaktan korktuğunu ve kendisinden kan alındığını hatırlatarak, şöyle konuştu:

“Bir gün herkesin ihtiyacı olabilir. Kan dediğiniz şeyin hiçbir değeri olamaz. Fırsat buldukça yapmaya çalışıyorum, tüm İzmirlileri kan bağışına davet ediyorum. Bunun en büyük göstergesi benim. Kan bağışlamadım. Kovid’e kadar, Kovid’de tedavi için kan almak zorundaydılar, ‘bu kadar kolay mıydı?’ dedim, kan bağışının nedeni ne olursa olsun korkulacak bir şey yok dedim. İğne elinize, ayağınıza batabilir, Hafif bir ağrı hissediyorsunuz, her gün insülin enjekte edilen insanlar var, Allah yardımcıları olsun.”

Dağ, daha sonra şehit Bülent Çelik’in babası Abazeddin Çelik’in Osmangazi İlçesi’ndeki evini ziyaret etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu