Yaşam

Bir Sorunum Var’ın YENİ BÖLÜMÜ (Bölüm 1) ne zaman? Fragman yayınlandı mı? Bir Derdim Var’ın yeni bölümü ne zaman başlıyor? Bu gece var mı?

bir problemim var Her Cumartesi KANAL D ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Bir Sorunum Var 1. BÖLÜM 2. Fragmanı yayınlandı! Tamam Bir Sorunum Var Yeni bölüm (Bölüm 1) ne zaman yayınlanacak? Fragman yayınlandı mı? Bir Sorunum Var Yeni bölüm ne zaman başlayacak? Bu gece var mı? Detaylar burada…

BİR SORUNUM VAR YENİ BÖLÜM (BÖLÜM 1) FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANDI?

Sevilen dizi Bir Derdim Var her perşembe KANAL D ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin hayranları fragmanını arıyor. Bir Sorunum Var bu akşam (11 Kasım) saat 20.00’de KANAL D’de yayınlanacak. Dizinin YouTube kanalında yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını izlemek için YouTube Bir Derdim Var Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

BİR PROBLEMİM VAR. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLAYACAK? BU AKŞAM ULAŞILABİLİR Mİ?

KANAL D’nin sevilen dizisi “Bir Derdim Var” her perşembe akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Merakla beklenen bu yeni bölümün hayranları saat kaçta başlayacağına dair sorularla dolu. “Bir Sorunum Var” bu akşam 11 Kasım saat 20.00’de KANAL D’de izleyicisiyle buluşacak. Dizi hayranları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağı kesin.

BİR SORUNUM VAR, OYUNCULAR KİMLER?

Başrollerinde Tekçe Akalay ve Mert Fırat’ın yer aldığı İtalyan yapımı ‘Oltre La Soglia’ uyarlaması olan dizide Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Başak Gümülcinelioğlu, Fazilet Şenocak ikilisi yer alıyor. İdil Sivritepe, Sami Aksu, Sennur Nogaylar ve Muhammet Uzuner. Onlara başarılı genç oyuncular Eylül Ersöz, Cet Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Memnun, Ezgi Gör ve Efe Poylu eşlik ediyor.

BİR PROBLEMİM VAR. NEYLE İLGİLİ?

Yayınlanan fragmanda, önce kliniğin başhekimi Damla’nın sözleri, ardından Doktor Yusuf’un Nilüfer’e sözleri ve Savcı Ömer’le yediği yemekteki davranışları, Nilüfer’in tıp mesleğinin arkasında herkesten sakladığı şeylerin sinyalini veriyor. . Savcı Ömer’le her fırsatta çatışan Nilüfer, “Bir daha aşık olmayacağım” diyerek ikilinin arasındaki hikayeye dikkat çekiyor.

Gençlerin hassas dünyasını irdeleyecek ‘Bir Derdim Var’ın müziklerini Aytekin Ataş bestelerken, Mor ve Ötesi ilk kez bir projenin müzik süpervizörlüğünü üstleniyor. Uyarlama tasarımını Duygu Ertekin’in yaptığı dizinin yönetmenliğini Burak Müjdeci üstleniyor. Senaryosunu Yekta Torun’un yazdığı dizinin senaryo grubunda Deniz Gürlek de yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu