Haber

Canik’te Kamu Hizmetleri Vatandaşın Kapısında

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik’imiz gözde şehirler arasında yerini aldı.”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeye getirdikleri yatırımlarla vatandaşlara yerinde hizmet alma imkanı sunduklarını belirtti. Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik’te vatandaşların çevre ilçelere gitmeye gerek kalmadan kamu hizmetlerine rahatlıkla ulaşabildiğini belirterek, “Canik’te vatandaşlarımız kamu hizmetlerine yerinde ulaşabiliyor.”

 

Canik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Canik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde vatandaşların modern diş ünitelerinde tedavi gördüğünü belirten Başkan İbrahim Sandıkçı, “Vatandaşlarımızın Canik’te kamu hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük. Vatandaşlarımızın taleplerini karşılayan, hayatlarını kolaylaştıran çalışmaları ilçemizde hizmete sunuyoruz. Yaptığımız iş ve hizmetlerle Canik’imiz en beğenilen şehirler arasında yerini almıştır. İlçemize verdiğimiz hizmetler arasında yer alan Canik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz Şehr-i Canik Konağımızda hizmet vermeye devam etmektedir. “Vatandaşlarımız ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm tedavileri modern diş ünitelerinde alabilmektedir” dedi.

 

Canik Hükümet Konağı

İlçedeki kamu kurum ve kuruluşlarının tek çatı altında hizmet verdiğini belirten Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik Hükümet Konağımız vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor. İlçemizde vatandaşlarımız kamu hizmetlerine tek noktadan rahatlıkla ulaşabiliyor. “Merkezi Yönetim Yatırımlarımız kapsamında ilçemize kazandırdığımız 6500 metrekare kapalı alana sahip Canik Hükümet Konağı’nın 5000 metrekare proje alanı üzerinde inşaatını tamamlayarak hizmete açtık. Vatandaşımızın hizmetindeyiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu