Haber

CHP Milletvekili Kılıçdaroğlu Mitingi Yerine Erdoğan Mitingi Fotoğrafını Paylaştı

Karşıyaka Belediyesi CHP Meclis Üyesi Hüsniye Dalkılıç, CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı başkan adayı Kılıçdaroğlu mitingi yerine dün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitinginin fotoğrafını paylaşarak, “İzmir’in kararı nettir” paylaşımında bulundu. AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Dilaver Kılıç, Dalkılıç için “CHP’ye geçti ama aklı bizde kaldı” yorumunu yaptı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz Cumartesi günü İzmir’de Gündoğdu Meydanı’nda miting düzenledi. Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, dün Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan sahnede miting düzenledi. Bir süre önce AK Parti’den CHP saflarına geçen Karşıyaka Kent Konseyi Üyesi Hüsniye Dalkılıç, Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün gerçekleşen mitinginin fotoğrafı yerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın havadan yaptığı görüşmenin fotoğrafını paylaşarak, şunları söyledi: , “İzmir’in kararı nettir. 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, ‘Dağlarda çiçekler açacak, bahar gelecek’ ifadelerini kullandı.

“CHP mitinginin kendisini tatmin etmediğini düşünüyorum”

AK Parti İzmir İl Başkanı Dilaver Bireyselli, “Hüsniye Dalkılıç CHP’ye geçti ama CHP Dalkılıç’ın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun mitinginin görüntüleri yerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İzmir mitingi paylaşıldı. En azından CHP’ye bulaşmadı” dedi. miting fotoğrafları. Bence CHP mitingi onu tatmin etmedi. En azından fotoğraflardaki pankartları kesmiş olsaydı. Buna fikir veya zikir denilemez. Başlı başına bir şaşkınlık ve pişmanlıktır” dedi. – İZMİR

haberdortyol.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu