Teknoloji

Kafes dövüşüne büyük darbe: Elon Musk ameliyat olabileceğini açıkladı

Milyarderlerin kafes dövüşü yakın gelecekte askıya alınabilir. Elon Musk, ameliyat olması gerekebileceğini söyleyerek Mark Zuckerberg ile planladığı kafes dövüşü hakkında daha fazla şüphe uyandırdı. Birçok kişi bu açıklamayı “Musk’tan U dönüşü” olarak yorumluyor.

Musk yaptığı açıklamada boyun ve sırt üstü MR çekileceğini belirtti. Bu hafta Zuckerberg ile karşılaşmadan önce ameliyat olması gerekip gerekmediğini öğreneceğini belirten Musk, tüm U dönüşü yorumlarına rağmen şunları söyledi: bunu bir kavgadan kaçınmak için yapıyor gibi görünmüyor . Aksine durumun ciddi olabileceği yönünde bir haber var.

Ameliyat sadece bu mücadeleyi geciktirmekle kalmaz, Musk’ın çeşitli şirketlerindeki çalışmalarını da etkileyebilir. CNBC’nin belirttiği gibi, Tesla’nın hisse fiyatı Pazartesi sabahı yüzde ikinin üzerinde düştü. Otomobil üreticisine ek olarak Musk, X’in sahibi ve baş teknik sorumlusu ve SpaceX’in CEO’sudur.

Planlanan kafes dövüşü için zaten onaylanmış bir tarih yoktu. Zuckerberg, 26 Ağustos için bir dövüş gecesi önerdiğini söyledi , ancak Musk’ın karşılık vermediğini savundu. Threads’te Meta CEO” nefesimi tutmuyorum‘ o yazdı.

Her iki adam da potansiyel bir dövüş için antrenman yapıyor ve ortada birbirleriyle herkesin önünde alay ediyorlar. Musk, eğer olursa dövüşün X’te yayınlanacağını ve tüm gelirin gaziler için bir hayır kurumuna gideceğini. Zuckerberg bu konuda Musk’la dalga geçmekten kendini alamadı: ” Yardım için gerçekten para toplayabilen daha güvenilir bir platform kullanmamız gerekmez mi?

haberartova.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu