Haber

Kasımpaşa’da gözler Sinan Kaloğlu’nda

Şenol Can’la yollarını ayıran ve teknik direktör arayışı içinde olan Kasımpaşa, Selçuk İnan ile yaptığı görüşmelerden sonuç alamadı. İstanbul ekibi, koltuğu Sinan Kaloğlu’na teslim etmeyi planlıyor.

Dünya Kupası ortasına girilmesiyle birlikte Teknik Yönetici Şenol Can’la yollarını ayıran Kasımpaşa, sezonun kalanında koltuğu Altay Teknik Direktörü Sinan Kaloğlu’na teslim etmek istiyor. Geçtiğimiz günlerde Selçuk İnan’la görüşen ancak anlaşmaya varamayan Kasımpaşa, bu hafta Sinan Kaloğlu ile görüşecek. Pro Lisans sahibi olmasının yanı sıra Almanca ve İngilizce bilmesi, Kaloğlu’nu bir numaralı aday yapıyor. Spor Toto 1. Lig’de Altay’ın başında bulunan Sinan Kaloğlu, döneme düzgün bir başlangıç yapamasa da son haftalarda kaybetmeyen bir grup ortaya çıkardı ve İzmir temsilcisi düşme sınırının üzerine çıktı.

Sezona Sami Uğurlu ile başlayan lakin üst üste alınan 3 mağlubiyetin akabinde yolları ayıran Kasımpaşa, Şenol Can’la anlaşmış fakat Dünya Kupası ortası girmesiyle birlikte genç çalıştırıcıyla yola devam etmeyeceğini açıklamıştı. Kasımpaşa geride kalan 13 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik ve 6 hezimetle 13. sırada yer alıyor. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu