Yaşam

Kenan İmirzalıoğlu ile oynadığı dizi akıllarda kaldı! Selin Demiratar oyunculuğu bıraktığını açıkladı.

Lise Defter, Acı Hayat, Adanalı ve Huzur Sokağı gibi fenomen dizilerde rol alan Selin Demiratar, 2020 yılında iş adamı Mehmet Ali Çebi ile dünyaevine girmiştir. kararıyla hayranlarını şaşırttı.

“OYUNU BIRAKTIM”

Katıldığı bir partide muhabirlerin sorularını yanıtlayan 39 yaşındaki Selin Demiratar, “Oyunculuğu bıraktım. Emekli oldum. 16-17 yaşlarında oyunculuğa başladım. Setin temposu beni çok yoruyordu.” .”

“SETLERİ KAÇIRMIYORUM”

Oyuncu, “Setleri özlemiyor musunuz?” diye sordu. Seyirci olarak izlemeyi seviyorum. Belki ileride küçük rollerde olur. Uzun bir çalışma temposu olmayacak. Uzun çalışma temposu çok yavaş. İzlerken anlamıyorum ama altı gün sette olmak zor.”

“BENİM EMEKLİ OLMAYA HERKES ALIŞMIŞ”

Güzel oyuncu, “Sizi bu karara ikna etmeye çalışan oldu mu?” sorusuna, “Başlangıçtaydı ama sanırım herkes emekliliğime alıştı. Teklif yok” yanıtını verdi. 2020 yılında iş adamı Mehmet Ali Çebi ile evlendikten sonra yurt dışına taşındığı tezlerine yanıt veren oyuncu, “Evimizde köpeklerim, kedilerim ve eşimle yaşıyoruz. Ülkemi seviyorum. Kalabalığı seviyorum. İstanbul’da yaşıyorum. .” Kaynak: Snob Magazine

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu