Haber

Kılıçdaroğlu’ndan Sinan Ogan’a gönderme: Cehennemin kapılarını kimin kapatacağı artık belli oldu

Türkiye’nin karantinaya girdiği 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci yarışa bir haftadan az bir süre kala CET İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Ogan, Recep Tayyip Erdoğan’a desteğini verdi.

“CENNETİN KAPILARINI KAPATACAĞIZ”

Oğan’ın konuşma konusundaki kararının ardından akıllara seçimlerden bir hafta önce yaptığı “Cehennemin kapılarını kapatacağız” açıklaması geldi. Van temasında Sinan Oğan, gazetecilere “İkinci tura kalamazsanız hangi ittifakı destekleyeceksiniz?” sorusuna, “İkinci tura kalamazsak cenneti vaat etmesek de cehennemin kapılarını kapatmış oluruz. Kim buradan nasibini alırsa alsın” diye yanıt verdi.

“CENNETİN KAPILARINI KİMİN KAPATTIĞI BELLİ OLDU”

Oğan’ın Erdoğan’a destek kararının ardından Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Twitter’dan paylaşım yapan Kılıçdaroğlu, Oğan’a atıfta bulunarak, “İkinci turda kimseyi manipüle edemeyecekler. Maskeler düştü, her şey gün gibi ortada. Manipüle eden Erdoğan’ın hesabını gençler kesecek” dedi. onlara sahte bir muhalefetle.Ve cehennem kapılarını kimin kapatacağı artık belli oldu. Oy sıfırdan başladı Hadi sandığa gidelim!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu