Haber

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Atatürk Bulvarı’ndaki yol yapım çalışmalarını inceledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin prestijli cadde çalışmaları arasında yer alan Atatürk Bulvarı’nda devam eden yol yapım çalışmalarını inceledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü prestij cadde çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Cumhuriyet Meydanı’nın yanında bulunan eski doğum hastanesinden Cumhuriyet Meydanı’na kadar Atatürk Bulvarı’nda devam eden itibar sokak çalışmalarını inceledi. Önder Ergün’ün incelemelerinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ve Teknik İşler Daire Başkanı Uğur Topkaya da hazır bulunurken, MHP İl Lideri Cüneyt Tosuner de kendisine eşlik etti.

Kaldırım ve bordür çalışmalarını inceledi

Belediye Başkanı Cengiz Ergün, altyapı çalışmalarının büyük oranda tamamlandığı ve üstyapı çalışmalarına ara verilen Atatürk Bulvarı’ndaki çalışmalar hakkında Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ve Teknik İşler Daire Başkanı Uğur Topkaya’dan bilgi aldı. Önder Ergün, eski doğumevi önünde sıcak asfaltın başlayacağı ve modern aydınlatma çalışmalarıyla tamamen yenilenecek Atatürk Bulvarı’nda çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını söyledi. -MANİSA

kozluk-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu