Haber

Mercedes-Benz yeni modellerini IAA Münih’te tanıtacak

Konsept CLA Sınıfı, EQA, EQB ve EQV, Uluslararası Otomobil Fuarı’nda dünya sahnesine çıkıyor. Mercedes-Benz, 1897 yılındaki ilk IAA’dan (Uluslararası Otomobil Fuarı) bu yana düzenli olarak katıldığı sektörün en önemli fuarlarından birinde yeniden adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

Münih 4-10 Eylül tarihleri ​​arasında düzenlenecek IAA Münih’te yeni Concept CLA Class’ı dünya sahnesine çıkaracak olan Mercedes-Benz, elektrik ve dijitalleşme çağındaki yeni vizyonunun ipuçlarını vermeyi hedefliyor. 1886 yılında otomobili icat eden Mercedes-Benz, piyasaya sunduğu otomobil ile şirketin estetik ve sıra dışı tasarımı, uzun menzilli verimliliği, öncü yenilikçiliği, sürdürülebilir malzemeleri ve tamamen yeni işletim sistemi MB.OS ile segmenti yükseltme vizyonunu yansıtıyor. “Sınıfı Tanımlamak” sloganı.

Geçtiğimiz üç ayda tanıtılan üçüncü model olan, elektrikli ve plug-in hibrit olarak sunulan ve E-Serisi’ni tamamlayan All Terrain’in dünya prömiyerinin yanı sıra, EQA, EQB ve EQV’nin etkinlik prömiyerleri de gerçekleştirilecek. IAA Münih’te düzenlenecek. Mercedes-Benz bölgesini ziyaret edenler, ‘Açık Alan’da Mercedes-AMG, G-Serisi, Mercedes-Maybach ve Mercedes-Benz Ticari Araçlar dahil olmak üzere tüm Mercedes markalarının elektrikli araçlarını deneyimleyebilecek. ‘Açık Alan’ aynı zamanda Mercedes-Benz’in elektrikli gelecek vizyonunun uç noktalarını temsil eden VISION EQXX ve Vision One-Eleven’ı da içerecek.

REKLAM YAYINI

Kaynak: ANKA / Araba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu