Haber

O senin peşindeydi! Adnan Oktar’ın Aleyna Tilki’yi Anlattığı Görüntüler Ortaya Çıktı!

Pop Bizde (Kaan Ölker), ünlü pop şarkıcısı Aleyna Tilki’nin henüz 13 yaşındayken Adnan Oktar Örgütü’nden annesi sayesinde son anda kaçtığını yazdı. Daha sonra Adnan Oktar’ın Aleyna Tilki’yi anlattığı ve onu öven görüntüleri A9 ekranlarında yayınlandı.

Reşit olmayan kız çocuklarını ‘turnike sistemi’ ile tuzağa düşüren, çeşitli işkencelerle kadınların hayatını perişan eden Adnan Oktar’ın tüm pislikleri, 2018 yılında gerçekleştirilen operasyonda ortaya çıktı.

Bu operasyon sırasında birçok kedi itirafta bulunurken, daha önce örgütten kaçan kedicikler de yaşadıklarını tek tek anlattı. Türkiye genelinde aslında baş belası malzeme olarak görülen bu kadınların korkunç bir şekilde sömürüldüğünü öğrendik.

140journos’un hazırladığı ‘Kedicik’ belgeseliyle örgütle ilgili birçok detay ortaya çıkarken, kızları kendi ağına hapseden sistemi öğrenen kadınlar, Adnan Oktar’ın ağına düşmekten son anda nasıl kurtulduklarını anlattı.

Pop Bizde (Kaan Ölker), o isimlerden birinin de Aleyna Tilki olduğunu söyledi. Ölker, şimdi de ünlü olmayan Aleyna Tilki’yi 13 yaşındayken takip ettiğini söyledi.

Bu iddianın ardından A9 ekranlarında Adnan Oktar’ın Aleyna Tilki’nin fotoğrafını gösterip onu övdüğü sahneler ortaya çıktı.

Oktar, Tilki hakkında şunları söyledi: “Sarışın tatlı bir kız var. Çok tatlı, çok güzel Maşallah. Yüzünü daha yakından göreyim. Canım. Ağzı, burnu, burnu ve gözleri çok ideal yüz hatları. tatlı ve güzel, aynı zamanda gençlerin de hoşuna gidecek.” Sözlerini kullanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu