Teknoloji

Prime Gaming Şubat 2024 Oyunları Açıklandı

Aboneliğimiz kapsamında bize her ay değişen sayıda ücretsiz oyun sunan Amazon, önümüzdeki ay içerisinde ücretsiz oyunlar da sunacak. Prime Gaming Şubat 2024 oyunları için bir duyuru yaptı. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  PS Plus Essential Şubat 2024 Oyunları Duyuruldu


Bildiğiniz gibi Epic Games mağazasına benzer şekilde, Prime Gaming hizmeti aracılığıyla her ay düzenli olarak pek çok oyun indirilmeye sunuluyor. Geçmişte pek çok kaliteli oyunu oldukça uygun fiyata, hatta kelepir fiyata abonelerinin beğenisine sunmuştu. Bugünkü duyuruyla Prime Gaming Şubat 2024 oyunlarıgöründü.

Perakende devi yaptığı duyuruyla abonelerin abonelikleri kapsamında ek bir ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyebilecekleri yedi oyunu duyurdu.

Prime Gaming Şubat 2024 Oyunları

1 Şubat 2024

  • Serpinti (GOG)
  • Breakout Yeniden Şarj Edildi (Epic Games Store)

8 Şubat 2024

  • Füze Komutanlığı: Şarj Edildi (Epic Games Store)

15 Şubat 2024

  • Suç Arşivleri: Alfabetik Cinayetler – Koleksiyoncu Sürümü
  • Tempest 4000 (Amazon Oyunları Uygulaması)

22 Şubat 2024

  • Blade Assault (Amazon Games Uygulaması)

29 Şubat 2024

  • Gravitar: Şarj Edildi

Aboneliğinize hiçbir ek ücret ödemeden erişebileceğiniz bu oyunlara ek olarak, PUBG: Battlegrounds için Chicken Dinner Booster Pack, Lost Ark için Second Anniversary Pack, Pokemon GO için Ultra Balls ve Golden Razz Berry ve League için Prime Gaming Capsule yer alıyor. Efsanelerden. , Prime Gaming Channel ve Inertial Drift, Garfield Lasagna Party, Kunai, Inside My Radio ve The Jackbox Party Pack 10 gibi çeşitli oyunlar da sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu