Haber

Sivas’ta Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı trafiğe açıldı

SİVAS (İGFA) – Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’ne ulaşımı daha kısa, kolay ve konforlu bir hale getirecek olan 70 metre genişlik ve 3 bin 800 metre uzunluğa sahip bulvar, trafiğe açıldı.

Sivas Belediye Lideri Hilmi Alım, bulvarda tamamlanan çalışmaları yerinde inceleyerek projede emeği geçen Belediye gruplarına teşekkür etti.

Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı’ndaki birinci araç sürüşünü gerçekleştiren Lider Alım, “Şehrimizin ihtiyaç duyduğu her alanda çalışmalarımızı yoğunlaştırıyoruz. Bu anlamda kente yeni bulvar ve caddeler kazandırarak ulaşım sorunlarına kalıcı çözümler üretmek istiyoruz. Bu çalışmaları yürütürken de geleceğimize eserler bırakmak adına ortak akıl ve istişareye önem veriyoruz. Uzun soluklu bir işi daha bitirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu alandaki arsa sahiplerimizle ortak payda da buluşarak bu hizmetimizi hayata geçirdik” dedi.

Bilgin, içerisinde yürüyüş yolları, bisiklet yolları, peyzaj çalışmalarının da yer aldığını belirterek, burasının tıpkı vakitte 2 bin adet nitelikli ağacı toprakla buluşturdukları bir alan olduğunu söz etti.

Başkan Alım daha sonra trafiğe açılan Recep Tayyip Erdoğan Bulvarını kullanan şoförlere çikolata ikram ederek düzgün seyahatler temennisinde bulundu.

İncelemeleri sırasında Lider Bilgin’e; Lider Yardımcıları Levent Olgun, Bekir Sıtkı Eminoğlu, Ahmet Duman, Kayhan Işık, Necmettin Yılmaz, Özbelsan Genel Müdürü Ahmet Kuzu ile ilgili ünite müdürleri de eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu