Haber

Songül Karlı’nın sosyal medyadaki pozunu görenler ekrandaki görüntüsünü beğenmedi: “Ekranda bu kadar güzel değilsin”

Sunucu ve müzisyen Songül Karlı da sosyal medyayı çok etkin kullanan ünlülerimizden biri. Sosyal medya paylaşımlarıyla sıklıkla gündem olan ‘Bu Tabak Kimin?’ Yarışın sevimli sunucusu Songil Karlı, estetik operasyonları ve filtreli pozlarıyla bir kez daha dikkat çekti. Karlı’nın bugünkü paylaşımına takipçilerinden olumlu ve olumsuz yorumlar yağdı. Songül Karlı’ya yönelik yorumlar arasında “Ekranda bu kadar güzel değilsin” yorumu da yer aldı.

İşte Songül Karlı’nın paylaşımı ve takipçilerinden gelen yorumlar…

“Bu kimin plakası?” FOX TV’de. Yarışmanın sunuculuğunu yapan Türkücü ve sunucu Songül Karlı, son dönemde geçirdiği estetik ameliyatlar ve filtreli pozlarıyla gündemde.

Hem oyunculuğu hem de müziğiyle milyonların kalbini kazanan ünlü Türkücü, ‘Songül Karlı ile Cumartesi’, ‘Su Gibi’, ‘On Gibi’ programlarına ev sahipliği yaparak son yıllarda televizyon ekranlarının sevilen sunucuları arasında yerini aldı. Songül Karlı’yla Evliliğin Yolu’.

Karlı’nın şu anda FOX TV’de yayınlanan ‘Bu Tabak Kimin?’ dizisi. adlı yemek yarışmasının ev sahibidir. Geçtiğimiz günlerde geçirdiği estetik ameliyatlarla ilgili dikkat çeken bir itirafla gündeme gelen Songül Karlı, bu kez filtreli sosyal medya paylaşımıyla dikkat çekti.

Önce Songül Karlı’nın çok konuşulan meme itirafını hatırlayalım: “Benim göğüslerim doğal ve güzeldi!”

İşte Songül Karlı’nın sözleri:

Elbiselere giremedim. Çok küçük göğüslerden hoşlanan biri değilim ama ekranda güzel görünmem gerekiyor. Ama şimdi pişmanım. Çünkü benim göğüslerim doğal ve güzeldi.

Songül Karlı’nın takipçileri tarafından hem beğenildiği hem de eleştirildiği o sosyal medya paylaşımından bahsedelim.

Songül Karlı’nın Instagram hesabında paylaştığı eli göğsünde bu pozu takipçilerinden yorum aldı.

İşte Songül Karlı’nın sosyal medyanın en çok konuşulan paylaşımı

Yorumlarda Karlı’ya “Doğallığına yazık ettin” diyenler olduğu gibi, “Çok güzelsin” diyerek nazar boncuğu atanlar da oldu.

‘Songül dışında herkese benziyor’ yorumu ve Songül Karlı’nın takipçileri tarafından benzetildiği ünlü isim de dikkat çekti.

İşte ünlü sunucunun takipçilerinin yorumlarından bazıları… ?

Maşallah ?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu