Teknoloji

Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanlar: FIFA Yerini Varisine Kaptırdı

Steam’in haftalık bilgileri, hem dünyadaki hem de ülkemizdeki oyuncuların alışkanlıkları hakkında değerli bilgiler veriyor. Listede bu hafta önemli değişiklikler var. Yeni oluşan listeye ve eklenen yeni oyunlara hep birlikte göz atalım.

1. Listede değişiklikler olsa da birinci koltuk tabii ki buna dahil değil.

Listenin kalıcı kazananı Counter-Strike: Global Offensive, koltuğunu yine kimseye kaptırmıyor. Hem yerel hem de küresel listelerin kıdemli şampiyonu CS:GO için yolun sonu yakın çünkü Counter-Strike 2 her zamankinden daha yakın.

2. Remnant 2 listeye füze gibi bir yükselişle girdi.

Remnant: From the Ashes’ın devamı niteliğindeki Remnant 2 şu an ön sipariş aşamasında olmasına rağmen 56 sıra yükselerek adeta zirveye oturdu. Her türden yaratığın kol gezdiği bir dünyada bir veya iki arkadaşınızla hayatta kalmaya çalışacağınız oyun şimdiden büyük heyecan yarattı.

3. Team Fortress 2 ise öldü diyenlere inatla listenin başında yer alıyor.

Hatta geçen haftaya göre konumunu bir basamak yukarı taşıdı. Büyük güncellemenin ardından oyuncu sayısını önemli ölçüde artırmayı başaran oyun, oynaması tamamen ücretsiz olan 16 yıllık koca efsanesini sürdürmeye kararlı.

4. Ayı ile aşktı, 17.000 farklı son ve Baldur’s Gate 3 büyük bir yükseliş trendinde.

Son yılların en çok beklenen RPG oyunlarından biri olan Baldur’s Gate 3, boyutuna göre küçük bir grup tarafından geliştirilmiş olsa da muazzam bir içerik zenginliği vaat ediyor. Şu anda erken erişimde olan oyunun tam sürümünü önümüzdeki ay alacağız.

5. Red Dead Redemption 2 indirim rüzgarıyla listenin başında yer alıyor.

Normalde fiyatı 1.150 TL olan oyun şimdi %67 indirimle 379,50 TL’ye düşmüş durumda. Rockstar Games’in detay manyağı oyunu, yaşayan açık dünya konseptinin birebir eşdeğeridir.

Listenin geri kalanı şu şekilde:

  • GTA V

  • Görev Çağrısı: Çağdaş Savaş II

  • Apex Efsaneleri

  • EA Spor FC 24

  • pas

kuyucak-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu