Teknoloji

SYNCED PC için Bugün Yayınlandı

SYNCED, 2021 GamesCom fuarında duyuruldu. Zaman içerisinde beta testi yapılan, aynı zamanda DLSS 3.0 ve Türkçe dil tabanına da kavuşan karanlık gelecek temalı SYNCED bugün PC için prestijli olarak piyasaya sürüldü . PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları kış aylarında bizlerle olacak.


İlginizi Çekebilir: eFootball 2024 Prestij İle Bugün Yayınlandı


SYNCED PC Kullanıcılarıyla Buluşuyor

Kesintisiz PvE ve PvP yarışmalarının yeni adresi SYNCED, artık PC’de Steam ve Epic Games Store üzerinden ücretsiz ve Türkçe Seslendirme ile sizlerle. Oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X/S versiyonları bu kış gelecek.

NExT Studios tarafından geliştirilen ve Level Infinite tarafından yayınlanan Çevrimiçi Aksiyon Oyunu SYNCED, oyuncuları daha önce insan olan ancak nanoteknolojik bir felaket sonrasında ölümcül yaratıklara dönüşen Nano’ların ortalıkta dolaştığı Meridian adlı harap bir bölgeye götürüyor. Koşucu rolünü üstlenen oyuncular burada pahalı bir nano güç kaynağı olan Nerva’nın peşinde.

Üç oyunculu co-op oynanışa sahip olan SYNCED’de Runner’lar, farklı özel yeteneklere sahip karakterlerden herhangi birini seçerek hem PVE hem de PVP haritalarında yapay zekaya veya gerçek oyunculara karşı mücadele edebiliyor. Oyuncuların kendi oyun tarzlarına göre özelleştirebilecekleri bu karakterler, her Run’da farklı bir deneyim sunuyor.

SYNCED’i benzer oyunlardan ayıran en önemli yenilik Companion sistemidir. Oyuncular, Üstün Nanolar adı verilen gelişmiş nanoları senkronize edip kontrol edebilir ve onları Yoldaş Nanolara dönüştürerek takımlarının gücünü güçlendirebilir. Ayrıca Yoldaş Nanolarının becerilerini oyun tarzlarına göre stratejik olarak şekillendirerek savaşın gidişatını da değiştirebilirler.

SYNCED ayrıca becerilerini test etmek isteyen yalnız kurtlar için Meridian’da tek başlarına maceraya atılabilecekleri bir Solo modu da sunuyor.

Companion Nano’lar, SYNCED’de karakterleri yapılandırmanın yalnızca bir yoludur. Her koşu sırasında koşucular, kendilerine yalnızca o maç için geçerli olacak rastgele güçlendirmeler sunan Otomatik Satış Makineleriyle karşılaşacak. Yenilen düşmanlardan bıraktıkları modları, Runner Modu olarak kalıcı olarak donatılabilecekleri Runner’ların üssü Shelter’a götürebilecekler. Hem geçici hem de kalıcı modlar ortak bir havuzdan gelecektir. Koşucu Modunu kullanmak, oyuncuların yalnızca belirli ekipmanlarla maça başlamalarına olanak sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda güç seviyelerini de artırarak onları Meridian’ın derinliklerindeki tehditlerle yüzleşmeye daha hazırlıklı hale getirecek.

Oyunculara sunulan bir diğer kişiselleştirme seçeneği ise Silah Teknolojisi. Bu özel silahlar oyunu oynadıkça açılacak ve sıradan silahların mekaniklerini aşan farklı özellikler sunacak. Mermilerin düşmanları takip etmesini sağlamak, kara delik oluşturarak düşmanları bir araya toplamak ya da elektrik saldırılarıyla tüm düşmanları küle çevirmek bunlardan sadece birkaçı.

NExT geliştirme ekibi gelecekte oyuna yeni Koşucular, Nanolar, haritalar ve daha fazlasını eklemek için çalışmaya devam ediyor. 1. Dönem güncellemesinin oyunun çıkışından kısa bir süre sonra oyuna gelmesi bekleniyor.

haber-pazaryeri.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu