Yaşam

That Girl 22.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: That Girl Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Kanal D’nin dikkat çeken dizilerinden O Girl dün akşam 22. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Erkan Petekkaya, Dilin Döğer, Ozan Orhonlu ve Sezon Akbaşoğulları’nın paylaştığı O Kız dizisi yakında final yapacağı teziyle gündeme geldi. Bu haberin ardından dizinin her yeni bölümü ayrı bir heyecan yaratıyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; O Kız son bölüm, tek modül tam izleme ekranı…

O Kız son bölümde; Zeynep ve Melek resmen el ele donmuştur. Kadir, uzun zamandır hayalini kurduğu anne-kız buluşmasının peşinden heyecanla giderken, Sitare ise Zeynep’in vereceği cevabı nefes nefese beklemektedir.

Sitare’nin oyununa hazırlıksız yakalanan Melek, şokunu üzerinden atamazken Zeynep’in yüzüne bakmaya devam eder. Zeynep ne yapacağını bilemeyecek kadar şaşkındır.

Kıpırdamadan Melek’e bakan Zeynep, gelecek büyük itiraftan habersizdir. Melek ise kaçış olmadığını bildiği için sessizce hayatının gerçeklerini anlatmaya başlar.

Bu an karşısında heyecanını gizleyemeyen Kadir ise çaresizdir. Bu sırada şaşıran ve donan isimlerden biri de Doruk’tur.

Uzakta olduğu için sesleri duyamasa da Zeynep’in sesinden ve vücut dilinden anladığı tek şey vardır; Zeynep tüm gerçekleri öğrenmiştir.

O Kız Arkadaş Bölümünde Ne Oldu?

Sitare ve Ozan’ın hesaplaşması sürerken Zeynep daha fazla dayanamaz ve ortaya çıkar. Sitare ve Ozan büyük bir şok yaşarlar, Zeynep onlara açıklamaya fırsat bile vermeden nişandan ayrılır. Melek, dünyası başına yıkılan Zeynep’i teselli etmek için hızla devreye girerken, Sitare ikisini yan yana görünce Melek’in kendi oyununu oynadığını anlar ama ilk kez fazla hazırlıksız yakalanır.

Sitare, Kadir’i hızla topa vuruyor. Kadir’e Zeynep’in kendisine kırıldığını söyler ve ondan yardım ister. Kırgınlıklara dayanamayan Kadir, Sitare ile Zeynep’i barıştırmak için kolları sıvar ve bir oldubitti ile ikiliyi buluşturur. Sitare, Zeynep’le yalnız kalma fırsatını yakalayınca elinden gelen tek şeyi yapar ve ona Ozan’la ilgili itirafta bulunur.

O Kız 22. Bölüm İzle Ekranı

O KIZ SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu