Yaşam

Toygar’ın Ayşegül’e Karşılıksız Aşkını İzlediğimiz Acemi Cadı Oyuncularının Şu Anki Durumu

Türk televizyonunun en sevilen fantastik dizileri arasında yer alan Acemi Cadı hala aklımızda yerini koruyor. Başrollerinde Meczup Ferit, Yönetmen Dilaver, Toygar, Duş gibi karakterlerin yer aldığı dizi, cadı olduğunu öğrenen Ayşegül ve iki teyzesinin maceralarını konu alıyordu. Özellikle Toygar’ın Ayşegül’e olan karşılıksız aşkıyla sık sık gündeme gelen Acemi Cadı oyuncularının yıllar içindeki değişimlerini araştırdık ve derledik.

2006 yılının Temmuz ayında bir yaz dizisi olarak başlayan Acemi Cadı o kadar sevildi ki 58 bölüm yayınlayarak büyük bir başarı elde etti.

Cadı olduğunu yeni öğrenen Ayşegül, teyzeleri Melda ve Selda ile birlikte yaşarken, Ayşegül yeni hayatına uyum sağlamaya çalışırken yavaş yavaş yetişkinliğe adım atmaktadır.

Okulda hoşlandığı Selim’i baş düşmanı Tuğçe’ye kaptırmamak için çalışırken yeni öğrenmeye başladığı sihirli güçlerine hakim olmaya çalışan Ayşegül’ü izlerken çok eğlendik.

O dönem hepimiz Ayşegül’ü Selim’le ilişkilendirsek de Toygar’ın Ayşegül’e olan ve değerini şimdi anladığımız karşılıksız aşkını da eklediğimizde Acemi Cadı döneminin en yeterli işlerinden biri oldu. Oyuncuların son 17 yılda yaşadığı değişimi sizler için derlemeye karar verdik!

2. Selda – İkon Selçuk

Naci – Kubilay Güleçoğlu

Hulki Hoca – Levent Sülün

Pelin – Hazal Kaya

Cenk – Cenk Gürpınar

Deli Ferit/Müdür Dilaver – Celal Kadri Kınoğlu

Melda – Nergis Kumbasar

Selda – Şenay Gürler

Berna – Tuğçe Taşkıran

Tuğçe – Billur Yazgan

Selim – Çağkan Çulha

Toygar – Kaan Yılmaz

Rüya – İrem Erkaya

Ceren – Dicle Alkan

Ayşegül – Merve Boluğur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu