Ekonomi

Başkan Zolan’dan Denizlililere teleferik sürprizi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Ekim’de okulları kapatma kararının ardından Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bugün vatandaşlara Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası ile sürpriz yaparak Denizli Teleferiği ücretsiz hale getirdi.

Cumhuriyetin 100’üncü yılı Denizli dahil tüm Türkiye’de coşkuyla kutlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün gece 30 Ekim Pazartesi günü anaokulları, ilkokullar, ortaokullar ve liselerin 1 gün süreyle kapatılmasına karar verdiklerini duyurdu. Bu kararın ardından Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’dan sürpriz bir karar geldi. Denizlililerin sosyal yaşamlarını daha da zenginleştirmek ve doğayla iç içe ortamlarda vakit geçirmelerine olanak sağlamak amacıyla hayata geçirdikleri doğa harikası Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası’nın bugün ücretsiz olduğu sosyal medya hesaplarından duyuruldu. .

Başkan Zolan, sosyal medya hesaplarından, “Denizli’de Cumhuriyet Bayramımızı ve Cumhuriyetimizin 100. yılını büyük bir coşkuyla kutladık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın okulları 1 gün kapatmasının ardından Denizli Teleferiği’nin açılışını yaptık. Bugünlük arabanız olsun ki, sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilesiniz.” “Ücretsiz yaptık, davetlisiniz.” – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu