Haber

Çarşambaspor Futbol Akademisi U9 Takımı Samsun’da Kupayı Kaldırdı

Samsun’da düzenlenen ‘Mini Çocuklar Turnuvası’na katılan Çarşambaspor Futbol Akademisi U9 takımının minikleri, Samsun 3.’sü olarak kupanın sahibi oldu.

Çarşambaspor Futbol Akademisi U9 grubu ve U10 takımının minikleri, Samsun’da düzenlenen ‘Mini Çocuklar Turnuvası’na katıldı. U9 takımının minikleri turnuvada son 3’e kalan takımlar arasında yer alarak kupaya hak kazandı. U10 takımının gençleri ise turnuvada son dörde kalarak son maçta Samsunspor’u eleyerek Samsun üçüncüsü oldu. Minikler sevinçlerini Çarşambaspor Kulübü yöneticileri ve teknik heyeti ve aileleriyle paylaştı.

“Kupa çocuklarımıza çok yakıştı”

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, U9 ve U10 takımının miniklerini tebrik ederek, “Futbolun kalbi Çarşambalı miniklerimizle atıyor. U10 takımımız Samsun’daydı “İstanbul’da düzenlenen junior turnuvasını son 4’te bitirip son maçta Samsunpor’u eleyerek Samsun 3.’sü oldular. Çarşambaspor Kulüp Liderimiz Özkan Yıldırım, çocuklarımızın aileleri, minik sporcularımız ve antrenörlerimizle bir merkeze geldik. Kupa çocuklarımıza çok yakıştı.” – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu