Ekonomi

Cisco ve Radware, RAI Amsterdam ağının güvenliğini sağlıyor

MAHWAH, N.J. – Hollanda’nın en büyük etkinlik mekanlarından birinde siber güvenliği güçlendirmek amacıyla RAI Amsterdam, Cisco Secure Cloud DDoS Protection’ı uygulamak için Cisco Systems Inc. (NASDAQ: CSCO) ve Radware® (NASDAQ: RDWR) ile işbirliği yaptı. Radware tarafından geliştirilen bu çözüm, günümüzün dijital ortamında giderek yaygınlaşan dağıtık hizmet reddi (DDoS) saldırıları sırasında ağ esnekliğini ve kesintisiz hizmeti sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Yılda yaklaşık 500 etkinliğe ev sahipliği yapan ve yaklaşık 1,5 milyon ziyaretçiyi ağırlayan RAI Amsterdam, özellikle önemli BT, oyun ve finansal hizmetler bileşenlerine sahip etkinlikler için gelişmiş koruma ihtiyacının farkına vardı. Mekanın bilgi işlem müdürü Bret Baas, güvenli dijital deneyimler sunmanın önemini vurgulayarak Cisco ve Radware ile yapılan işbirliğinin bu taahhüdün yerine getirilmesinde kilit rol oynadığını belirtti.

Cisco Secure Cloud DDoS Protection, zararlı trafiği hızla tespit etmek ve azaltmak için davranışsal algoritmalar ve küresel bir bulut temizleme merkezleri ağı kullanıyor. Bu da RAI Amsterdam’ın ağının saldırı altında bile kullanılabilir kalmasını ve optimum performans göstermesini sağlıyor.

Cisco Hollanda’da siber güvenlik lideri olan Michel Schaalje, mevcut dijital ortamda büyük etkinlik ve sergi merkezlerinin güvenliğini sağlamanın kritik niteliğini vurguladı. Radware’in işletme müdürü Yoav Gazelle de bu düşünceyi yineleyerek, ortaklığın RAI Amsterdam gibi kuruluşların üst düzey dijital hedefleriyle uyumlu güvenli BT ortamları kurmalarına olanak tanıdığını belirtti.

Küresel bir teknoloji lideri olarak tanınan Cisco ve siber güvenlik ve uygulama sunumu çözümleriyle bilinen Radware, RAI Amsterdam’a sadece etkili değil aynı zamanda esnek ve bakımı kolay bir siber güvenlik çerçevesi sağlıyor.

Bu stratejik siber güvenlik iyileştirmesi, RAI Amsterdam’ın BT altyapısına devam eden yatırımının bir parçasıdır ve katılımcıların ve ziyaretçilerin etkinlikler sırasında güvenli ve esnek bir ağa güvenebilmelerini sağlar. Cisco Secure Cloud DDoS Korumasının uygulanması, mekanın siber tehditlerin modern zorluklarını ele alma konusundaki proaktif yaklaşımının bir kanıtıdır.

Bu haber Radware Ltd. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu