Teknoloji

GAMI Teknoloji CEO’su Gökhan Altın: GAMI Teknoloji’yi Venture Builder olarak yönetiyoruz

Web3 ve blockchain alanlarında faaliyet gösteren bir teknoloji şirketi olan GAMI Teknoloji, Venture Builder yapısı ile kurumsal ekosistemde yüksek verimliliği hedefliyor.

Web3 ve blockchain teknolojileri alanında Türkiye’nin lider markası olarak gösterilen GAMI Teknoloji, büyüme hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor. Dünya çapında Web3 teknoloji çalışmaları sunan ve teknoloji ihracatını sağlayan firma, işin fikir aşamasından kullanımına kadar tüm süreçleri üstlenmektedir. Web3 alanına odaklanan ilk Venture Builder olarak yoluna devam eden GAMI Teknoloji, GAMI World ana markası altında birbirinden değerli projeler geliştirerek yeni bir vizyon yaratmayı hedefliyor.

GAMI World bünyesinde yer alan ve alandaki eksiklikleri tamamlamak için hayata geçirilen blockchain tabanlı kitlesel fonlama platformu GAMI Launch, NFT tabanlı sağlık uygulaması GAMI Move ve kullanılabilecek pazarlama platformu Midle ile Venture Builder yapısına yeni bir bakış açısı getiriyor. hem Web2 hem de Web3 şirketleri tarafından. Kullanıcılar, tüm platformlarda kullanılan GAMI World yardımcı programı belirteci ile değerli ayrıcalıklar elde eder.

Ürünlerin tüm süreçleri grup bünyesinde yönetilmektedir.

Ürünlerin fikir aşamasından ve geliştirilmesinden sonra oluşan tüm süreçler, GAMI Teknoloji’nin İstanbul’daki ofisi aracılığıyla kendi iç kaynakları ile yönetilmektedir. Teknoloji ve Web3 alanlarında geliştirilecek işlerin fikir üretimi, iş geliştirme, pazarlama, hukuk, sosyal medya ve tüm tasarım süreçleri uzman bir grup tarafından uygulanmaktadır.

”Büyüme stratejilerimiz doğrultusunda yenilikçi çözümler üretmeye devam edeceğiz”

GAMI’nin Venture Builder’ı hakkında yorum yapmak GAMI Teknoloji CEO’su Gökhan Altın “Teknoloji, blockchain ve Web3 alanlarında ürettiğimiz teknolojiler ve aldığımız yatırımlarla değerli başarılara imza attık. 2023 hedeflerimizin ortasında, farklı alanlarla olan deneyimlerimizi entegre ederek vizyonumuzu geliştirmek ve çeşitli noktalarda kullanıcılarımıza takviyeler sağlamak zorundaydık. Venture Builder olmaktaki en büyük motivasyonumuz GAMI Technology çatısı altındaki GAMI World çatı markası altında sektördeki eksiklikleri tespit edip tüm süreçleri direkt olarak çözebilecek olmamızdı. Web3 odaklı Venture Builder olarak yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz.” dedi.

“Web3’teki ilk Venture Builder olmaktan gurur duyuyoruz”

Şirketin Venture Builder yapısının değerlendirilmesi GAMI Teknoloji COO’su Fatih Dinçel, “GAMI Teknoloji olarak Web3 alanındaki ürünlerin ilk aşamasından son aşamasına kadar olan süreci ekip arkadaşlarımızla birlikte Venture Builder yapılanması ile birlikte sürdürüyoruz. Projeleri üreten ve geliştiren ekip, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu alanda ülkemizdeki ilk Venture Builder olmanın gururunu yaşıyoruz. Önümüzdeki dönem hedeflerimiz arasında global ölçekte adından sıkça söz ettiren bir Venture Builder olmak var” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu