Teknoloji

Zamanlanmış Mesaj Sabitleme WhatsApp’a Geliyor

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp 2.23.13.11” Android beta sürümü yayınlanmaya başladı. Yeni sürümle birlikte WhatsApp sohbetlerine kullanışlı bir özellik getirildi.

Yeni beta güncellemesi ile WhatsApp kullanıcıları artık sohbete sabitlemek istedikleri bildirimlerin ne kadar süreyle sabit kalacağını belirleyebilecekler.

Zamanlamalı kağıt sabitleme özelliği:

Yeni özellik, sohbet veya bildirimlerin bir sohbet setine sabitlenmesi içindir. 24 saat, 7 gün ve 30 gün seçenekleri yer verir. Bu son tarih sona erdiğinde gönderi, sabitlenmiş iletilerden otomatik olarak kaldırılır. Tabii ki, kullanıcılar son tarih sona ermeden önce sabitleme durumunu manuel olarak da sonlandırabilirler.

WhatsApp’a yeni emojiler içeren güncelleme Yalnızca Android sürümü için yayınlanan. Beta programında bir kullanıcıysanız, yeni güncellemeyi Google Play Store’dan edinebilirsiniz.

Zamanlı mesaj sabitleme özelliğinin yer aldığı güncellemenin tüm WhatsApp kullanıcıları için ne zaman yayınlanacağı açıklanmadı. Beta programına dahilseniz özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu